Gezocht: schrijvers voor de FNL-community

Gezocht: schrijvers voor de FNL-community
De komende jaren willen we de zichtbaarheid en impact van de FNL verder vergroten. We geloven in de kracht van verhalen – verhalen die raken, verbinden en inspireren.
Hans de Boer en Boy van Droffelaar hebben ons de afgelopen jaren geholpen met het schrijven van artikelen en posts over het FNL-gedachtengoed, Natuurlijk Leiderschap en de diepe ervaringen van deelnemers. Nu is het tijd om dit verder uit te bouwen.
We zoeken betrokken vrijwilligers die willen meeschrijven aan onze content. Denk aan interviews met deelnemers, reflecties op trails of het verwoorden van jouw eigen inzichten over Natuurlijk Leiderschap. Je hoeft geen professioneel schrijver te zijn – als je met gevoel kunt schrijven en de taal van de FNL spreekt, komen we graag met je in contact.
Stuur een berichtje naar Monique Vering via monique@naturalleadership.eu.
Share or write a comment