Team

De Foundation for Natural Leadership bestaat uit een groep betrokken en ervaren mensen met een hartstocht voor leiderschapsontwikkeling en natuur. Zij hebben zelf de impact van de natuur ervaren op hun eigen leiderschap en zijn sterk verbonden met het gedachtegoed van de stichting. Met veel passie en plezier dragen zij, ieder vanuit een eigen rol, bij aan de ontwikkeling van FNL en daarmee aan de leiderschapsontwikkeling van al onze deelnemers.

Onze leiderschapsprogramma’s worden gefaciliteerd door oud-deelnemers. Zij zijn opgeleid en getraind in het gedachtegoed en de principes van de FNL door onze senior facilitators. Samen met onze lokale gidsen creëren zij een omgeving die je in staat stelt om jouw Natuurlijke Leiderschap te ervaren en te ontwikkelen.

Facilitators

Facilitator Werner Hoppenbrouwers

Werner Hoppenbrouwers

Facilitator

Anika Bongers Facilitator

Anika Bongers

Facilitator

Facilitator Rienk Oosterhof

Rienk Oosterhof

Facilitator

Facilitator Coen van de Scheur

Coen van de Scheur

Facilitator

Marten Frantzen

Marten Frantzen

Facilitator

Jeroen van Maarschalkerweerd

Jeroen van Maarschalkerweerd

Facilitator

Facilitator Michel Zuidgeest

Michel Zuidgeest

Facilitator

Facilitator Maaike Pronk

Maaike Pronk

Facilitator

Facilitator Esther Nooteboom

Esther Nooteboom

Facilitator

David Morival

David Morival

Facilitator

Peter Heijen

Facilitator

FNL facilitator Mirjan Kouwenhoven

Mirjan Kouwenhoven

Facilitator

Robier Bogaerts

Rogier Bogaerts

Facilitator

Edouard Dopper

Facilitator

Imke van Gasselt

Facilitator

Pauline Martinovic

Facilitator

Jelle de Jong

Facilitator

Marie Louise van Mourik

Facilitator

Jan Maarten Kruyt

Facilitator/ Community commissie

Sven Groeneveld

Facilitator

Hans de Boer

Facilitator

Sonja Schasfoort

Facilitator

Alexander Lambalk

Facilitator

Bianca Heezen

Facilitator

Jeroen Pecasse

Facilitator

Janneke Bok

Facilitator/Community commissie

Roald Droog

Facilitator

Casper Schoenmakers

Facilitator

Pim Willems

Facilitator

Robert Schuman

Facilitator

Sam Muller

Facilitator

Martje Fraaije

Facilitator

Lisette Vorselman

Facilitator

Dick Veerman

Facilitator

Wim Plaizier

Facilitator / Facilitator commissie

Wiet de Bruijn

Bestuurslid/ Facilitator

Theo Houterman

Facilitator

Suzanne Bontje

Facilitator

Pieter Ligthart

Facilitator

Nienke den Os

Facilitator/ Facilitator commissie

Mirjam van Gils

Managing Director/ Facilitator

Merel van Deursen

Facilitator

Martin Stam

Facilitator/Nieuwe programma & Facilitator commissie

Mark Jacobs

Facilitator

Marius Maljers

Facilitator

Marco Verhagen

Facilitator

Maarten van Dijk

Facilitator

Maaike Derksen

Facilitator

Laura Ozinga

Bestuurslid/Facilitator

Klaas Jan Smit

Facilitator

Joost Leeflang

Bestuurslid/ Facilitator

Jasper Muller

Facilitator

Johan Bontje

Facilitator / Comité van Aanbeveling

Jan Willem Loman

Facilitator

Kasper Pruijsen

Facilitator

Irene Mommers

Facilitator

Herman Elferink

Facilitator

Gerdien Gesink

Facilitator

Geert Graveland

Facilitator

Fleur Groeneveld

Facilitator

Esther Koning

Facilitator/Community commissie

Robbert Jansen

Facilitator

Erna ter Weele

Erna ter Weele

Facilitator

Eelco Dubbeling

Facilitator

Edmond Öfner

Facilitator

Dorine Wekking

Facilitator

Derk Egeler

Facilitator

Daniel Mulock Houwer

Facilitator

FNL Facilitator Cor van der Sluis

Cor van der Sluis

Facilitator

Adjan Brouwer

Facilitator

Facilitator Evelyne Rood

Evelyne Rood

Facilitator

Angela Lijmbach

Facilitator

Susan Goldsworthy

Raad van Toezicht/Facilitator

Bastiaan Mulder

Facilitator

Noud Duyzings

Facilitator

Niek van Halteren

Facilitator

Arjan Bleeker

Bestuurslid/ Facilitator

Rokus van ’t Riet

Facilitator

Corné Mulders

Facilitator

Jasper Folmer

Facilitator

Bé van Lotringen

Facilitator

Gidsen

Gids Kristian de la Riva

Kristian de la Riva

Gids

Gids Janet Frangs

Janet Frangs

Gids

Mandla Buthelezi

Gids

Andrea de Angelis

Gids

Umberto Esposito

Gids

Jean-Pierre Besse

Gids

Paul Jordaan

Gids

Connor Holdsworth

Guide

Rob Humphry

Gids

Thoralf Rumswinkel

Gids

Rodney Hlatswayo

Gids

Miguel Angel Miguel López

Gids

Felix von Schoenebeck

Gids

Ian Read

Gids

Doric Holmes

Gids

Valeria Roselli

Gids

Claude Carron

Gids

Brenden Pienaar

Gids

Organisatie

Back-office medewerker Merel Cats

Merel Cats

Backoffice

Backoffice medewerker Susanne Ruijgh

Susanne Ruijgh

Backoffice

Backoffice medewerker Caroline van Tatenhove

Caroline van Tatenhove

Backoffice

FNL backoffice medewerker Sandra Graumans

Sandra Graumans-van Dun

Financiën / Backoffice

Mando Vroling

Community commissie

Jan Maarten Kruyt

Facilitator/ Community commissie

Janneke Bok

Facilitator/Community commissie

Deborah Cheng

Bestuurslid/ penningmeester

Boy van Droffelaar

Community commissie

Wim Plaizier

Facilitator / Facilitator commissie

Wiet de Bruijn

Bestuurslid/ Facilitator

Nienke den Os

Facilitator/ Facilitator commissie

Mirjam van Gils

Managing Director/ Facilitator

Martin Stam

Facilitator/Nieuwe programma & Facilitator commissie

Laura Ozinga

Bestuurslid/Facilitator

Joost Leeflang

Bestuurslid/ Facilitator

Esther Koning

Facilitator/Community commissie

Arjan Bleeker

Bestuurslid/ Facilitator

Raad van Toezicht

Raad van Toezicht Sietze Hepkema

Sietze Hepkema

Raad van Toezicht

Andre Nijhof

Raad van Toezicht

Lieve Declercq

Raad van Toezicht

Susan Goldsworthy

Raad van Toezicht/Facilitator

Robert-Jan van Ogtrop

Raad van Toezicht

Comité van Aanbeveling

Elfrieke van Galen

Comité van Aanbeveling

Joseph Jaworski

Comité van Aanbeveling

Jane Goodall

Comité van Aanbeveling

Ervin Laszlo

Comité van Aanbeveling

Frans van Houten

Comité van Aanbeveling

Herman Wijffels

Comité van Aanbeveling

Fred Matser

Comité van Aanbeveling

Antony Burgmans

Comité van Aanbeveling

Yolanda Eijgenstein

Comité van Aanbeveling

Johan Bontje

Facilitator / Comité van Aanbeveling

Loading spinner